pendik

Hakkımızda

Hakkımızda

Pendik ilaçlama şirketi olarak biz 10 yıldan daha fazla bir süredir buradayız. İlçenin her noktasında zararlı türlere karşı ilaçlama mücadelesi vermekteyiz. Peki, saygıdeğer Pendik ilçe halkı firmamız hakkında ne kadar bilgi sahibi? İlçede sürdürdüğümüz hizmetleri ne kadar yakından tanıyor? Eğer bölge genelinde sürdürmekte olduğumuz çalışmaları yeterince tanımıyorsanız bu içerikte kapsamlı bir şekilde tüm hizmet unsurlarımızı ele almaktayız.

Pendik Böcek İlaçlama Çalışmalarımız Aşağıda Yer Aldığı Gibidir.

* Pendik ilçesi fare ilaçlama çalışmaları,

* Pendik ilçesi pire ilaçlama çalışmaları,

* Pendik ilçesi hamamböceği ilaçlama çalışmaları,

* Pendik ilçesi sinek ilaçlama

* Pendik böcek ilaçlama

* Pendik haşere ilaçlama

Pendik Haşere İlaçlama Aşamalarımız Aşağıdaki Gibidir.

* İlk olarak bölge genelinde zararlı türlere ait veriler elde edilir. Ardından bu verilere göre seçim

yapılacaktır. Bu yüzden ilk adım çok önemli olması sebebiyle dikkatli davranılmalıdır. İlk aşama içerisinde bölgede etkin olarak görülen haşere türlerinin yuvaları, hangi alanlarda daha çok etkin oldukları tespit edilir.

* Ardından zararlı türü ilaçlamak adına hangi markaya ait kimyasal ilacı kullanılacağı belirlenir. Daha sonra da ilaçlama mücadelesi belirlenir.

* Üçüncü adım zararlı türlerle birebir ilaçlama mücadelesidir. Her biri bölge genelinde görülmeyene yani ortadan kaldırılana dek bu süreç devam eder. Ayrıca zararlıların bölgede hoşlandığı unsurlarda ortadan kaldırılır.

* Son olarak çevredeki mikroplardan zarar görmemek adına alan genelinde dezenfekte çalışmaları profesyonle şekilde detaylı olarak sürdürülür.

Üsküdar Böcek İlaçlama Çınar Böcek İlaçlama