pendik

Tuzla Böcek İlaçlama

Tuzlada böcek ilaçlama 
Tuzlada tersanelerin olmasıyla birlikte tuzla pendik ilçelerine temizlik bakımından çok özen göstermemiz gerekmektedir. Bu nedenle gerek böcek ilaçlama gerek ise çevre temizliğinin periyodik olmasında önem olmaktadır. Hem yeşilliklerin olmasından hemde denize yakın olmasından ayrı yetten gemi tamiri veya motor tamiri yapım yeri olduğundan haşereler çok olmaktadır ve çok yakın süreçte yayılabilen cinsler olmaktadır. İlaçlama konusunda çok hassas olmanız gerekir çünkü böcekler yayılırsa  baş etmesi çok büyük güç olmaktadır.
Böcek ilaçlama neden önemlidir ?
Gözünüzle göremediğiniz yüzlerce haşere çeşitleri olmaktadır. Evlerinizde hiç tahmin edemiyeceğiniz yerlere bile yuva yapmaktadırlar. Genellikle gözle göremiyeceğimi kadar ufak haşere olmaktadır. Evinizde ki halıların aralarında bile mikroptan dolayı böcekler oluşabilir ve çok kısa süreçte yumurta bırakarak iki bin beş yüz yavru veren haşere türleri bile olmaktadır. Bu nedenle bir tane sorun görseniz bile mutlaka ilerlemeden daha fazla yaygınlaşmadan ilaçlama firmaları ile görüşmeniz gerekmektedir.
Fare ilaçlama ?
Tuzlada tersanenin olmasıyla birlikte farelerinde bol olduğu yerlerden bir tanesidir. Genellikle pislik yerlerden gelmektedir fareler. Yiyecek birşey bulamadıklarında çok zor durumda kaldıklarında birbirlerini yiyerek hayatlarına devam etmektedirler. Farelerden kurtulmanın tek bir yolu olmaktadır. İlaçlama şirketlerinin hazırlamış olduğu istasyonlardır. İstasyonların içerisine iki adet farklı zehir konmakta. Bir tanesi pasta diğeri mum blok olmatadır. Bunlar yaklaşık kırk beş fareye yetecek kadardır. Ortamdaki fareleri kendi üstlerine çekerek o zehiri yemesini sağlamaktadır ve su içtikleri zaman fare şişerek genleşerek ölecektir. Evlerinize veya ofislerinize bu hayvanlar girdiyse müşterilerimize sıvı ilaçlamayı da tavsiye etmekteyiz. Çünkü fareler pis hayvan olduklarından dolayı dışarıdan evlerimize bakteri ve haşere taşımaktadır. Bunun önüne geçebilmek içinde sıvı ilaçlama yapılmasında önem vardır. Sıvı uygulama yapıldığında yaklaşık bir hafta ıslak temizlik yapılmaması gerekir ve uygulama esnasında ve sonrasında evinizde durabilirsiniz. Bu uygulama sağlık bakanlığı tarafından onaylı olmaktadır.

Yorum yapın

Üsküdar Böcek İlaçlama Çınar Böcek İlaçlama